ProServis

ProServis


ProServis tamir merkezi çalışma sistemi

Sektörünüzde hizmet veren tüm üreticilere ait dinamik el aletlerinizi ve küçük cihazlarınızı (türbin, mikromotor, angldruva, laboratuvar cihazları, küçük klinik cihazlar vb. gibi) Türkiye’nin her yerinden talebiniz halinde kapınızdan teslim alınır.

Seçeceğiniz orijinal veya stoğumuzda yer alan çeşitli jenerik (muadil, uyumlu) parçalarla hızlı ve ekonomik şekilde profesyonel teknik ekip aracılığı ile orijinal test ve ölçüm cihazları kullanılarak tamir edilir. Tüm kullanılan parçaların (jenerik dahil) üreticiye kadar izlenebilir olması güvenli bir şekilde parça seçimi yapmanızı sağlar. Bu sebeple kullanılan parçalara altı aya kadar garanti verilmektedir. Tüm hizmetlerimiz ve ürünlerimiz üreticilerin onayladığı uluslar arası standartlar ve kalite sertifikasyon belgelerine (ISO 9001:2008, ISO 10002, ISO 14001, ISO 18001) sahip ve yeterlilik standartlarına (TSE 12426 Hizmet Yeterlilik Belgesi) uygun ve akreditedir.

Aşağıdaki tüm işlemler, tarafımıza ulaşan tüm ürünler için istisnasız olarak uygulanır ve dilerseniz yine aynı şekilde ürünleriniz adresinize teslim edilir.