İptal-İade-Değişim Koşulları


1. İptal, iade veya değiştirmeyi düşündüğünüz ürünlerle ilgili fatura tarihinden itibaren en geç 7 gün içinde www.tiptek.com.tr adresine başvurmalısınız. Aksi taktirde talebiniz onaylanmayacaktır.

2. Şirketimizden satın aldığınız hizmetlere ilişkin, 7 gün içerisinde aynı arızadan kaynaklı sorun yaşamanız durumunda ücretsiz servis hizmeti sunulur.

3. Tıptek’in kurumsal iletişim kanalları dışında alınan bir hizmet ve/veya yedek parçanın iadesi veya değişimi yapılamaz.

4. Tıptek’in faturasını düzenlemediği ürünler veya hizmetler için iade, iptal veya değişim sorumluluğu bulunmamaktadır.

5. Tarafımıza göndermiş olduğunuz ürünler ile ilgili tarafınıza gönderilen fiyat teklifinin onaylanmaması ve ürünün iadesinin talep edilmesi durumunda servis iade ve kargo ücretleri uygulanabilir. Lütfen ürünlerinizi tarafımıza göndermeden önce kurumsal iletişim kanallarımız aracılığıyla bilgi alınız.

6. İade prosedürüne uygun sürelerde yapılan tüm iade işlemlerinde ürünleri TIPTEK DİŞÇİLİK TEKNOLOJİSİ TİCARET VE SANAYİ A.Ş.'nin anlaşmalı olduğu kargo şirketi ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz, aksi halde kargo ücreti gönderene aittir.

7. Montajı yapılmış ve/veya ambalajı açılmış yedek parçalar iade alınamaz veya değiştirilemez.

8. Tarafımızdan onaylanan iade işlemi yapılabilmesi için 'iade faturası' düzenlenmesi zorunludur. Aksi durumda iade işlemi yapılamamaktadır.

9. İade edeceğiniz ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile göndermeniz gerekmektedir.