Firma Bilgileri Sorgula

Hızlı üyelik için firma bilgilerinizi crm sistemimizden sorgulayın.

Üyelik Formu

Firma Yetkilisi

Formu Dolduran

Bilgilendirme Hakkında
Tıp-Tek A.Ş tarafından sizlere sunulan ürün ve servis hizmetlerinin takibi, kampanya, tanıtım duyuru ve bilgilendirme içn SMS ve e-mail almak istiyorum.

Bilgilendirme

Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için öncelikle kurumunuzun cari hesap bilgilerinin oluşturulması gerekmektedir. İlgili cari hesap formunun oluşturulmasını müteakip tüm servis hizmetlerimizi http://www.tiptek.com.tr 'de yer alan online işlemler menüsü altından sizlere gönderilecek olan kullanıcı adı ve şifreniz ile takip edebilirsiniz. Ayrıca kurumunuz için yapılan tüm işlemler için otomatik olarak tarafımızdan SMS gönderilecektir.

Tüm bu hizmetlere ulaşabilmeniz için formun eksiksiz doldurularak imza ve kaşelendikten sonra tarafımıza aşağıda belirtilen yöntemlerden herhangi birisi ile ulaştırılmasını gerekmektedir. Formun tarafımıza ulaşmasını müteakip cari hesap kaydınız oluşturulacak ve yetkili kişiye özel kullanıcı adı ve şifreniz mail adresine gönderilecektir.

Lütfen şifrenizi hiç kimse ile paylaşmayınız. Hiçbir müşteri hizmetleri danışmanımız size şifreniz hakkında soru sormaz.

Veri güvenliği konusundaki ilkelerimize web sayfamız http://www.tiptek.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

444 62 91

E-posta : info@tiptek.com.tr
Faks : 0216 313 5725